O firmie:


Nazwa firmy: Wykładziny Biurowe

Domena: http://www.wykladziny-biuro.pl/

Adres: Małkowskiego 30

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-304

Telefon: 613 556 775Opis:


Jeżeli jesteś właścicielem obiektu pożytku publicznego i razem z pracownikami jesteście na etapie remontu, koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Wykładziny Biurowe. Firma ta oferuje najwyższej jakości wykładziny podłogowe, które są odporne na większość uszkodzeń, ścieranie czy zabrudzenia. Codzienne obowiązki pracowników wykonywane w świeżym, wyremontowanym miejscu, z pewnością będą znacznie przyjemniejsze!

Firma Wykładziny Biurowe zrzesza klientów z całej Polski, którym zależy na wysokiej jakości produktach do biura, teatru, kina, centrum handlowego czy banku. Charakter przestrzeni w dużej mierze zależy od dodatków, ale głównie od elementów bazowych takich jak podłoga czy wykończenie ścian. Dlatego do rozmaitych instytucji czy obiektów pożytku publicznego warto wybrać wykładzinę dywanową. Wykładzina dywanowa dostępna w Szczecinie w firmie Wykładziny Biurowe to produkt cieszący się uznaniem i wysoką jakością! Pod adresem wykladziny-biuro.pl znajdziesz bogaty wachlarz produktów oraz zestaw informacji o firmie i produktach.

Data dodania: 30-12-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Wykładziny Biurowe


Użytkownik ececut napisał:
Wykładziny biurowe, które zakupiliśmy od tego dostawcy to dobra inwestycja. Nasze pomieszczenia biurowe zyskały znacznie na estetyce.
Data: 2018-08-31 13:40:52
Ocena: 5

W pobliżu