O firmie:


Nazwa firmy: Vernus Sp. z o.o.

Domena: https://vernus-pasze.pl

Adres: Partyzancka 60

Miejscowość: Pabianice

Kod pocztowy: 95-200

Telefon: 798347757Opis:


Producent Vernus oferuje tłuszcz chroniony, przekonując nabywców, że ma on duże znaczenie w uzupełnieniu wartości energetycznych bydła mlecznego. Utrzymanie optymalnego bilansu jest istotne na każdym z etapów produkcyjnych mleka, wobec czego tłuszcz chroniony dla bydła powinien być podawany systematycznie. 

Wprowadzenie do standardowych dawek żywieniowych wskazanego tłuszczu przekłada się na lepszą pracę żwaczy u krów. Jeśli na dodatek w danej hodowli pojawi się problem mocznika w mleku, należy również wdrożyć podawanie wskazanego produktu. Systematyczne zażywanie tłuszczu chronionego skutecznie wyeliminuje skutki niedoboru i podwyższy kondycję zwierząt. 

Dokładny opis wskazanego wyrobu umieszczony jest na stronie internetowej. Ponadto można skontaktować się z pracownikami firmy, aby jeszcze dokładniej wszystko objaśnili. Hodowcy, którzy chcą bardziej zadbać o bydło, powinni przyjrzeć się temu składnikowi odżywczemu i zapoznać z jego wszystkimi właściwościami oraz działaniem profilaktycznym. 

Data dodania: 21-04-2022Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Vernus Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżuXfelgi.pl

Poniatów


wyprawkowy

Brzeziny