O firmie:


Nazwa firmy: Moto Handel Wojciech Nowociński

Domena: https://skupaut-pomorskie.pl/

Adres: Obrońców Westerplatte 25

Miejscowość: Rumia

Kod pocztowy: 84-230

Telefon: 888 888 044Opis:


Aby rozwiązać wreszcie problem uszkodzonego samochodu, który niepotrzebne zajmuje miejsce parkingowe, warto skontaktować się z przedstawicielem tej sprawdzonej firmy. Trudni się ona odkupowaniem aut, niezależnie od tego, w jakim znajdują się one stanie, co sprawia, że klienci zawsze są zadowoleni z tego, że udało im się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 

Ten polecany skup aut w Sopocie cieszy się sporym powodzeniem ze względu na to, że wycena za każdym razem dokonywana jest indywidualnie, co sprawia, że można uzyskać zadowalające kwoty ze sprzedaży. Na dodatek, jeśli pojazd jest unieruchomiony, może zostać odebrany z miejsca, w którym się znajduje, bez zbędnych problemów. 

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę skupaut-pomorskie.pl, gdzie przedstawiona została pełna oferta tej sprawdzonej firmy. Skorzystało z niej już wielu zadowolonych kierowców, którzy dzięki temu mogli pozbyć się samochodów, jakich już więcej nie potrzebowali i uzyskać satysfakcjonującą ich kwotę. 

Data dodania: 22-12-2021Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Moto Handel Wojciech Nowociński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu