O firmie:


Nazwa firmy: Ogrody Trawińscy

Domena: https://trawinscy.pl/

Adres: Brukalice 20

Miejscowość: Henryków

Kod pocztowy: 57-210

Telefon: 74 8105253Opis:


Jeżeli marzysz o pięknym ogrodzie, w którym byłyby nie tylko drzewa, ale także pięknie kwitnące i krzewy, być może zainteresuje Cię szkółka roślin znajdująca się blisko Wrocławia, która oferuje szeroką gamę drzew i krzewów, w tym także kilkunastoletnie drzewa liściaste i iglaste. Oferta tych ostatnich skierowana jest przede wszystkim do właścicieli nowych domów, którym marzy się piękny ogród, a nie chcą czekać, aż drzewa wyrosną.

Bez względu na to, czy ma to być ogród ozdobny, czy może myślałeś o jego praktycznym zastosowaniu, nabędziesz tutaj także drzewa owocowe, które Tobie i Twojej rodzinie przenosić będą wiele korzyści w postaci pysznych i zdrowych owoców.

Przedsiębiorstwo ze strony trawinscy.pl istnieje na rynku już od ponad 30 lat i szczyci się doskonałą jakością sadzonek, które zawsze się przyjmują, ponieważ są odpowiednio prowadzone i zabezpieczone na czas wysyłki. Nie szukaj więc innych szkółek, gdyż tutaj na pewno dostaniesz wszystko, co mogłoby Cię interesować, wystarczy tylko odwiedzić stronę, zapoznać się z asortymentem i wybrać dokładnie to, co Cię interesuje.

Data dodania: 26-02-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ogrody Trawińscy


Użytkownik atinera napisał:
Ta szkółka roślin, która funkcjonuje w niedaleko od Wrocławia, oferuje krzewy czy drzewka, w niezmiennej, wysokiej jakości. Dla mnie to świetne miejsce na zaopatrywanie się w sadzonki. :)
Data: 2019-09-12 13:48:41
Ocena: 4

W pobliżuBREDER POLSKA

Poznań


greentex24

Wrocław


DetoksVIP

Wrocław