O firmie:


Nazwa firmy: ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Domena: https://odzyskamyodszkodowanie.pl

Adres: Orzechowa 5

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-001

Telefon: 739088388Opis:


Gdańska kancelaria prawna specjalizuje się w usługach z zakresu odzyskiwania odszkodowań dla osób poszkodowanych lub też bliskich ofiar wypadków komunikacyjnych, w miejscu pracy, rolniczych czy śmierci poniesionej w wyniku błędu medycznego. Na stronie internetowej odzyskamyodszkodowanie.pl zamieszczono szczegółowe informacje na temat proponowanych form wsparcia. Klienci mogą zdecydować się na m.in. odsprzedanie odszkodowania wraz z natychmiastową wypłatą kwoty adekwatnej do poniesionych szkód czy uszczerbku na zdrowiu.

Prawnicy mogą również występować w roli negocjatora podczas rozmów z ubezpieczycielem, który wypłaca odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Warto podkreślić, że o tego typu świadczenie można się ubiegać również w sytuacji, gdy sprawca nie jest znany lub dana osoba nie miała wykupionego OC czy AC. Nawet gdy odszkodowanie zostało już wypłacone poszkodowanemu, to wciąż można starać się (na drodze sądowej lub pozasądowej) o dopłatę, jeśli otrzymana suma została zaniżona przez TU.

Data dodania: 28-08-2022Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu