O firmie:


Nazwa firmy: Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Domena: http://www.nycz.pl/

Adres: Płk. Dąbka 8C

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-732

Telefon: +48 12 290 03 30Opis:


Firma NYCZ to renomowany dystrybutor narzędzi i innych akcesoriów rzemieślniczych. W swoim asortymencie oferuje wyłącznie produkty zaufanych marek, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że otrzymują wyroby wysokiej jakości. Popularnością wśród kupujących cieszą się m.in. zawiesia liniowe – odznaczające się trwałością i odpornością w trudnych warunkach. Sklep NYCZ poleca szeroki wybór zawiesi: jedno-, dwu- i czterocięgnowych. W asortymencie dostępne są modele z hakami, kauszami, dwoma ogniwami i dwiema pętlami. Duży wybór pozwala każdemu klientowi na dobranie produktu dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb. Właśnie z tego powodu oferta firmy NYCZ jest wysoce ceniona wśród klientów. Na stronie nycz.pl dostępny jest pełny asortyment sklepu.

Wybór zawiesi linowych polecanych przez przedsiębiorstwo to gwarancja satysfakcji z zakupu. Poza wysoką jakością firma NYCZ oferuje również przystępne ceny.

Data dodania: 10-10-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Użytkownik imeas napisał:
Narzędzia od firmy Nycz wzbudzają jednoznacznie pozytywne skojarzenia - z wysoką jakością znanych marek. To przekłada się bezpośrednio na jakość pracy w naszym zakładzie.
Data: 2019-03-13 14:34:56
Ocena: 5

W pobliżu