O firmie:


Nazwa firmy: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Domena: https://lizard.pl/

Adres: Bukowińska 22

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-703

Telefon: +48 22 472 40 10Opis:


Frimę Lizard tworzy zespół doświadczonych informatyków, którzy słyną z szybkiego działania i wysokiej skuteczności. Przedsiębiorstwo cieszy się samymi pozytywnymi opiniami. Kontrahenci współpracujący z tą ekipę doceniają, że pracownicy potrafią rozwiązać każdy problem i zapewnić bezpieczeństwo sieci firmowej.

Dotyczy to zarówno stworzenia bariery uniemożliwiającej nieuprawniony dostęp hakerom, sprawne usuwanie wszelkich wirusów i niepowołanych oprogramowań szpiegujących, jak i chronienia danych przed ich utratą. Specjaliści tworzą Veeam backup, czyli chmurę pozwalającą na przechowywanie kopii zapasowych, dzięki którym możliwe jest odzyskanie wszystkich plików, kiedy pojawi się taka konieczność. Warto postawić na takie wyjście awaryjne, które okaże się ratunkiem np. gdy zdarzy się pożar w siedzibie firmy, gdzie znajduje się serwer. 

Profesjonaliści działają zdalnie, a w razie potrzeby pojawiają się u klienta. Dużym uznaniem cieszą się atrakcyjne ceny. Najważniejsze jednak, że praca fachowców jest wysoko oceniana, co stanowi gwarancję zyskania bezpiecznego środowiska IT. 

Data dodania: 26-08-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu