O firmie:


Nazwa firmy: Klinika dla młodzieży Oaza

Domena: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 725 18 70 70Opis:


Klinika OAZA, której ofertę zweryfikować można na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: terapiemlodziezy-oaza.pl specjalizuje się w prowadzeniu terapii młodzieży uzależnionej. Profesjonaliści, zatrudnieni w klinice okazują się kompetentni, by pomóc dziecku w trudnej sytuacji. Warto bowiem zaznaczyć, że współczesna rzeczywistość generuje mnogość zagrożeń - uzależnienia od internetu i komputera, gier oraz substancji psychoaktywnych stanowią niebezpieczeństwo, które warto znać.

Rodzice powinni więc posiadać świadomość wszechobecnych zagrożeń i wiedzieć, że ośrodek uzależnień dla młodzieży świadczy pomoc w tej dziedzinie. Warto zaufać specjalistom, których doświadczenie i umiejętności sprzyjają wyjściu z nałogu. Chcąc uzyskać więcej informacji, jak również skorzystać z oferty, należy odwiedzić wspomnianą powyżej stronę internetową. 

Data dodania: 02-09-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Klinika dla młodzieży Oaza


Użytkownik leris napisał:
Nasz syn był uzależniony od tzw. dopalaczy, ale dzięki pobytowi w klinice Oaza, powoli odzyskuje równowagę w życiu. Pracują tam świetni specjaliści od uzależnionej młodzieży.
Data: 2019-10-11 13:09:13
Ocena: 3

W pobliżu