O firmie:


Nazwa firmy: Klawiszowe.pl

Domena: https://klawiszowe.pl/

Adres: Wodna 12

Miejscowość: Wolsztyn

Kod pocztowy: 64-200

Telefon: (68) 400 57 38Opis:


Z pomocą klawiatur aranżerskich muzycy mogą tworzyć wspaniałe kompozycje. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w twórczym procesie komponowania i rozpisywania brzmień na instrumenty, jak również w ramach sesji nagraniowych czy występów na scenie. Klawiszowe.pl to z kolei znakomicie zaopatrzony sklep online, w którym nie brakuje odpowiednich propozycji. Bazują one przede wszystkim na dorobku renomowanych marek z Japonii oraz innych państw.

Jeśli chodzi o wysokiej jakości instrumenty klawiszowe, wybór jest w tym momencie bardzo szeroki. Model Korg PA700 to przykład rozwiązania dedykowanego profesjonalistom, aczkolwiek nie ma żadnych przeszkód, by po tę wspaniałą klawiaturę sięgnęli również hobbyści, którym zależy na najlepszych możliwych rezultatach. Polecany sprzedawca gwarantuje korzystną cenę oraz szybką dostawę wszystkich produktów ze swojego asortymentu.

Data dodania: 02-12-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Klawiszowe.pl


Użytkownik Ada Zalewska napisał:
Owy instrument klawiszowy Korg pa700 jest używany przez moją zaprzyjaźnioną kapelę weselną i dzięki temu instrumentowi grają bardzo czysto.
Data: 2019-05-16 09:14:43
Ocena: 3

W pobliżuTreeDental

Gniezno


AgroTech

Poznań