O firmie:


Nazwa firmy: Gastro Masters Michał Pośnik

Domena: https://www.goga-gastro.pl/

Adres: Szarotki 12

Miejscowość: Marki

Kod pocztowy: 05-270

Telefon: 800 800 490Opis:


Przygotowywanie posiłków dla całej rodziny czy zaproszonych gości bywa problematyczne i czasochłonne, dlatego warto zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria przyspieszające tego typu czynności. Jednym z nich jest mandolina do warzyw spotykana także w wielu restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Urządzenie to daje możliwość dokładnego szatkowania warzyw na równe i estetyczne kawałki. Sprawdza się nawet w przypadku produktów twardych, takich jak kapusta, ziemniaki oraz buraki, dlatego uznawane jest za bardzo praktyczne i niezawodne. Poszczególne mandoliny różnią się od siebie wielkością, ceną i możliwościami, a więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie goga-gastro.pl.

Zastosowana w mandolinach technologia daje szansę błyskawicznej zmiany ostrza, co umożliwia krojenie warzyw w słupki, plasterki oraz kostki o różnego grubości. Urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów wyposażane są w wysokiej klasy ostrza zachowujące nienaganną ostrość przez długie miesiące nawet w przypadku częstego użytkowania.

Data dodania: 15-05-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Gastro Masters Michał Pośnik


Użytkownik organicswan697 napisał:
Bogata oferta wyposażenia lokalu gastronomicznego? W tym sklepie można na taką natrafić, do tego sprzęt jest w wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach...
Data: 2020-10-20 12:33:49
Ocena: 5

W pobliżu