O firmie:


Nazwa firmy: Emultipolisa sp. z o.o.

Domena: http://www.emultipolisa.com.pl

Adres: Rokicińska 125b

Miejscowość: Andrespol

Kod pocztowy: 95-020

Telefon: 501 864 146Opis:


Polisy ubezpieczeniowe zawierane za pośrednictwem prezentowanej firmy obowiązują zwykle przez rok czasu. W szczególnych przypadkach są one zawierane na krótsze okresy, jak to ma miejscu w przypadku polis turystycznych. Ten rodzaj odpowiedzialności obowiązuje zwykle około dwóch tygodni lub miesiąca w zależności od towarzystwa, z którym zawarta jest umowa. 

Wśród najbardziej popularnych są polisy na życie, które mają wielu zwolenników w zakładach pracy. Dzięki dużej grupie zainteresowanych, koszt wykupu takiego świadczenia jest niewielki, natomiast korzyści finansowe bardzo duże. Emultipolisa obsługuje w tym zakresie wielu zainteresowanych. 

Polisy PZU w Andrespolu można zawierać w agencji mieszczącej się w miejscowej galerii handlowej. Na wszystkich klientów czeka pyszna kawa oraz obsługa, która wsłucha się w twoje potrzeby i oceni, czego tak naprawdę potrzebujesz. Po analizie zostanie przygotowana oferta wraz z załącznikami, z których poznasz między innymi wysokość przysługujących świadczeń.

Data dodania: 25-05-2022Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Emultipolisa sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżuXfelgi.pl

Poniatów


wyprawkowy

Brzeziny