O firmie:


Nazwa firmy: E-pilarz

Domena: https://e-pilarz.com/

Adres: Obsza 141

Miejscowość: Obsza

Kod pocztowy: 23-413

Telefon: 603 114 962Opis:


Szukasz dobrej mocnej kosiarki do trawnika o powierzchni 1 km kwadratowego i nie wiesz, na jaką się zdecydować? Jedną z lepszych, a przy tym lekką jest kosiarka Viking MB 545, która wykonana jest ze specjalnych polimerów. Jak wszystkie sprzęty tej marki charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Dość duża średnica koszeni i spory 60 litrowy kosz ze wskaźnikiem zapełnienia pozwalają na szybkie wykonanie pracy, a trawnik jest zawsze idealnie przycięty na wysokość od 2,5 do 8 cm. Można ją nabyć na stronie e-pilarz.com należącej do sklepu zajmującego się sprzedażą najlepszego sprzętu do domu i ogrodu samych najlepszych marek.

Jedynym minusem tej kosiarki jest brak napędu na koła, ale wziąwszy pod uwagę fakt, że jest ona wyjątkowo lekka, z pewnością nie sprawi to wielkiego kłopotu koszącemu. Aby sprzęt działał długo i bez zarzutu, należy pamiętać o okresowych przeglądach, konserwacji po zakończonym koszeniu i wymianie oleju każdego sezonu.

Data dodania: 28-06-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o E-pilarz


Użytkownik iserithis napisał:
Sklep internetowy E-pilarz kojarzy mi się z dobrą jakością oraz zachęcającymi cenami. Sprzedawane w nim pilarki czy kosiarki są od znanych i cenionych producentów. Sama obsługa zamówienia też jest bez zarzutu. :)
Data: 2019-06-07 13:09:54
Ocena: 5

W pobliżu