O firmie:


Nazwa firmy: Cudowny Świat Kwiatów Karolina Tamiłowska

Domena: https://cudownekwiaty.pl/

Adres: Bolesława Chrobrego 38

Miejscowość: Łbiska

Kod pocztowy: 05-500

Telefon: +48 575 055 158Opis:


Sklep online, którego właścicielem jest firma Cudowny Świat Kwiatów Karolina Tamiłowska, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną akcesoriów przydatnych do dekoracji różnego rodzaju przestrzeni, od wnętrza domu, poprzez ogród, aż po strefy biznesowe i instytucjonalne. Dostawy są realizowane na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie przy ul. Bolesława Chrobrego 38 w Łbiskach.

W ofercie sklepu można znaleźć także bogaty wybór zniczy oraz okolicznościowych ozdób na cmentarz. Mnogość dostępnych w sprzedaży modeli oraz ich przystępne ceny sprawiają, że u dostawcy mogą z powodzeniem zaopatrywać się zarówno osoby prywatne, jak i podmioty prowadzące własną dystrybucję tego rodzaju akcesoriów.

Kadra realizatora poleca zapoznanie się z ofertą sklepu osobom preferującym prostotę, jeśli chodzi o cmentarne ozdoby. Pracownicy polecają w szczególności klasyczny znicz ceramiczny biały z figurą anioła, który z pewnością będzie odpowiednio prezentował się na płycie nagrobka.

Data dodania: 26-08-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Cudowny Świat Kwiatów Karolina Tamiłowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu