O firmie:


Nazwa firmy: Adwokat Paweł Polański

Domena: https://adwokatpolanski.zgora.pl/

Adres: Boh. Westerplatte 9

Miejscowość: Zielona Góra

Kod pocztowy: 65-034

Telefon: 684511922Opis:


Prawnicy są tymi specjalistami, którzy cieszą się najwyższym zaufaniem ludzi.  Obok lekarzy to specjaliści, którym powierzamy często najważniejsze sprawy naszego życia. Oprócz rozwodów, ustalenia alimentów czy praw rodzicielskich, mogą również zajmować się obroną osób oskarżonych, jak i wspierać tych, którzy są pokrzywdzonymi w sprawie.

Dobry prawnik z Zielonej Góry może zająć się nawet najbardziej newralgicznymi procesami. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, może formować skuteczną strategię w batalii sądowej, które często należą do długich i trudnych.

Adwokat Paweł Polański ma za sobą lata praktyki nie tylko jako aplikant, ale też i samodzielny prawnik. Był uczestnikiem procesów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jego główną specjalizacją są sprawy z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego, ale podejmuje się także spraw natury karnej.

Data dodania: 13-10-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Adwokat Paweł Polański


Użytkownik lerout napisał:
Moim zdaniem warto współpracować z taką kancelarią prawną, która cechuje się profesjonalizmem oraz wiedzą z zakresu przepisów. Daje nam to pewność, że udzielona pomoc będzie skuteczna.
Data: 2018-08-13 10:50:32
Ocena: 4

W pobliżuHurtownia "DUŚKA"

Świebodzin


alleBHP

Nowa Sól