O firmie:


Nazwa firmy: Sklep Nakina

Domena: https://www.nakina.pl/

Adres: Kmicica 4c

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 92-433

Telefon: 42 670 10 62Opis:


Skóra maluszka wymaga specjalnej troski - wiedzą o tym wszyscy rodzice. Dlatego pościel dla noworodka musi być wykonana z miękkich, przyjaznych i w pełni naturalnych materiałów. Nie występuje wtedy ryzyko jej podrażnienia, a dziecko z pewnością nie dostanie uczulenia lub alergii. 

Taka pościel dla noworodka dostępna jest na stronie internetowej sklepu z akcesoriami dla najmłodszych Nakina. Można tam dostać wersje przystosowane specjalnie do wymiarów dziecięcych wózeczków lub łóżeczek. Dostępne są wersje przeznaczone specjalnie dla małych chłopców, jak i dziewczynek. Każdy model wygląda estetycznie dzięki precyzyjnemu wykończeniu.

Dodatkowym atutem zestawów jest oczywiście ich atrakcyjna cena. Kocyk, kolorowe poszewki czy wysokiej jakości kołderka to również doskonały pomysł na pierwszy prezent dla nowego członka rodziny. 

Data dodania: 01-02-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Sklep Nakina


Użytkownik ursoteri napisał:
Kupiłam w tym sklepie pościel dla mojego maleństwa i jestem zachwycona zarówno sposobem jej uszycia, jak i wyglądem, ale najważniejsze jest, że nie powoduje podrażnień czy alergii - jest obojętna dla zdrowia naszych dzieci. :)
Data: 2018-08-30 14:12:47
Ocena: 4

W pobliżuButik-Kesi

Ksawerów