O firmie:


Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Domena: https://abcmosty.pl/

Adres: Mosty 5

Miejscowość: Mosty

Kod pocztowy: 72-132

Telefon: 607 311 470Opis:


Posiadasz duży teren wokół domu, na którym jest jeszcze niewiele roślin i chciałbyś posadzić także sporo drzew zimozielonych? Szukasz odpowiednich sadzonek, które sprawią, że Twój ogród nabierze szczególnego charakteru? Być może zainteresuje Cię jodła kaukaska, której cena w firmie ze strony abcmosty.pl jest bardzo przystępna, a jakość sadzonek wyjątkowa. Jest to przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat zajmuje się hodowlą drzewek bożonarodzeniowych i sadzonek do ogrodów przydomowych i na tereny zieleni miejskiej.

Wszystkie roślinki kupowane tutaj są doskonałej jakości, ponieważ codziennie dba o nie spora grupa pracowników, którzy mają do dyspozycji wyspecjalizowane maszyny pomagające w opryskach, odchwaszczaniu, a także formowaniu sadzonek. Większość prac wykonywana jest mechanicznie, jednak jest też mnóstwo takich zajęć, które trzeba wykonać ręcznie, dlatego codziennie pracownicy uwijają się na wielu hektarach ziemi, aby do klienta trafiły zdrowe, wolne od chorób i szkodników roślinki. Zainteresowane ofertą osoby mogą kontaktować się z firmą za pośrednictwem podanej strony.

Data dodania: 21-11-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu