O firmie:


Nazwa firmy: IGC Sp. z.o.o.

Domena: https://praca-dla-kierowcy.pl/

Adres: Aleksandra Ostrowskiego 7

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-238

Telefon: +48 71 757 59 57Opis:


Na stronie internetowej praca-dla-kierowcy.pl czeka Cię wiele możliwości, jeśli interesuje Cię praca w Niemczech jako kierowca C+E. Każda oferta pracy na portalu praca-dla-kierowcy.pl, zawiera takie informacje, jak:

  • dokładne miejsce, w którym będziesz pracował. Na podstronie z daną ofertą znajduje się nawet mapka, dzięki której szybciej i dokładniej zbadasz lokalizację;
  • szczegóły dotyczące okresu i sposobu zatrudnienia. Jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na legalnej pracy - będziesz zadowolony z funkcjonowania portalu, gdyż tutaj nigdy nie znajdziesz przypadkowych, niesprawdzonych i niebezpiecznych ofert;
  • szczegóły odnośnie wynagrodzenia - dzięki temu, nie tracisz czasu na aplikowanie do pracy, która nie spełnia Twoich oczekiwań. Na portalu są ogłoszenia, które przedstawiają Ci pełen obraz sytuacji odnośnie stanowiska, dzięki czemu łatwiej znajdziesz pracę, w której będziesz się spełniał.

Dodatkowo, dzięki wsparciu założycieli portalu, będziesz mógł uzyskać wiele cennych wskazówek dotyczących pobytu w Niemczech.

Data dodania: 30-05-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o IGC Sp. z.o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu