O firmie:


Nazwa firmy: Diamante

Domena: https://www.diamante.pl/

Adres: Grobla 17

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-859

Telefon: 691 777 166Opis:


Kondycja włosów bardzo często stanowi odzwierciedlenie zdrowia. Zmiana diety i trybu życia może mnóstwo poprawić, ale odbudowa owłosienia skóry głowy bywa bardzo trudna. Dlatego też tak ważne jest, aby w regeneracji włosów pomagał dobry fryzjer. W Poznaniu nie brakuje salonów fryzjerskich, jednak najlepszym z nich jest Diamante. To właśnie tam można spotkać się z wysoce profesjonalnym podejściem do klienta.

Specjaliści, którzy pracują we wspomnianym salonie, mają odpowiednie kwalifikacje i narzędzia, dzięki którym mogą określić źródło problemów z włosami lub skórą głowy. Oprócz tego będą w stanie podjąć skuteczne działania – strzyżenia do odpowiedniej długości, odpowiadające danej urodzie, prowadzenie intensywnie pielęgnujących zabiegów i wiele więcej.

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat tego, co fryzjerzy i styliści z tego salonu oferują swoim klientom, wystarczy wejść na stronę internetową diamante.pl. Tam też można znaleźć opisy poszczególnych zabiegów i usług, które świadczą ci specjaliści. Łatwo też można sprawdzić ceny, wchodząc w zakładkę „cennik”.

Data dodania: 19-03-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Diamante


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżuTreeDental

Gniezno


Proctogin

Poznań