O firmie:


Nazwa firmy: Curulis

Domena: https://www.curulis.pl/

Adres: Wiosny Ludów 2

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-831

Telefon: 616262641Opis:


Gminy szukają różnych sposobów na to, żeby zyskać dodatkowe pieniądze na pokrywanie wydatków, które znalazły się w budżecie. Szczególnie wymagające jest pokrywanie wydatków na inwestycje, które są prowadzone w celu usprawnienia życia mieszkańców chcących mieć jak najlepsze warunki na terenie, na którym mieszkają. Jednak czy da się zdobyć pieniądze dla gminy, bez jej zadłużania wysokimi kredytami?

Oczywiście, że się da, a jest do tego wiele różnych sposobów. Na przykład emisja obligacji komunalnych dobrze się sprawdza do tego, by szybko uzyskać pieniądze na prowadzanie założonej działalności. Jeśli interesuje Cię to, w jaki sposób działają obligacje, zajrzyj na stronę curulis.pl, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie, która pomaga w doradzaniu związanym z obligacjami, aby każda gmina miała możliwość podjęcia dobrej decyzji.

Data dodania: 16-09-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Curulis


Użytkownik untofondo napisał:
Firma Curulis to profesjonalne wsparcie dla JST, np. w emisji obligacji komunalnych. Krótko mówiąc, pracują tam skuteczni specjaliści - myślę, że warto z nimi współpracować.
Data: 2019-04-25 15:54:16
Ocena: 3

W pobliżuTreeDental

Gniezno


Proctogin

Poznań