O firmie:


Nazwa firmy: A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.

Domena: https://www.aga-analytical.com.pl/

Adres: Wiertnicza 52A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-952

Telefon: +48 22 649 10 41Opis:


Potrzebny jest Ci nowoczesny chromatograf? A może szukasz dystrybutora, u którego kupisz nowe pipety i inne sprzęty do laboratorium chemicznego? W takim razie na pewno zainteresuje Cię szeroka oferta firmy A.G.A ANALYTICAL. U nich znajdziesz chromatograf flash, nowoczesne homogenizatory, pipety i liofilizatory. Wszystkie ich produkty są naprawdę wysokiej jakości i pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i cenionych producentów, którzy cieszą się ogromną popularnością w tej branży. 
Jeśli chcesz zapoznać się z ich ofertą, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową aga-analytical.com.pl i sprawdź, jakie dokładnie produkty możesz u nich zamówić. Jesteśmy pewni, że wśród wszystkich specjalistycznych sprzętów, jakie mają oni na sprzedaż, uda Ci się znaleźć dokładnie takie maszyny, jakie będą potrzebne w Twoim profesjonalnym i bardzo nowoczesnym laboratorium. Zaufaj dwudziestoletniemu doświadczeniu tego dystrybutora i skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby ustalić wszystkie istotne szczegóły i dowiedzieć się jeszcze więcej na temat ich usług. 

Data dodania: 01-04-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.


Użytkownik ishathim napisał:
W tej firmie można zakupić nie tylko nowoczesne chromatografy, ale również inne urządzenia, które niezbędne są w każdym laboratorium. Oferta tego dystrybutora to, według mnie, jedna z lepszych na naszym rynku.
Data: 2018-10-03 12:47:17
Ocena: 3

W pobliżu